Kocięta z hodowli Cherry Land


❤ Plany ❤


Status kociąt :
wolny - można zarezerwować kociaka
w obserwacji - kotek jest obserwowany z myślą o przeznaczeniu go do hodowli, ale można o kotka pytać
zarezerwowany - jest już wpłacona zaliczka za kociaka
wstępnie zarezerwowany - ktoś interesuje się kociakiem, ale jeszcze czekamy na wpłatę zaliczki i można pytać o kotka
sprzedany - kociak znalazł już swój domek

Warunki sprzedaży kociąt

Nie sprzedajemy kociąt bez rodowodu!

Wszystkie kocięta opuszczające naszą hodowlę posiadają pięciopokoleniowy rodowód (dokument potwierdzający tożsamość kotka i czystość jego rasy).

Rodowód jest uznawany na całym świecie, książeczkę zdrowia lub paszport, wyprawkę oraz szczegółowe informacje dotyczące pielęgnacji kociąt.

Kocięta najwcześniej mogą opuścić hodowlę w wieku 14-16 tygodni. Są wtedy dwukrotnie zaszczepione i dwukrotnie odrobaczone, co jest potwierdzone w książeczce zdrowia lub w paszporcie.

Z przyszłym właścicielem zawieramy pisemną umowę kupna-sprzedaży kociaka.

Wszystkie kocięta, które nie będą przeznaczone do hodowli, czyli kupowane na tzw. "kolanka" , opuszczają naszą hodowlę po wczesnym zabiegu kastracji/sterylizacji.

Ponieważ decyzja o zakupie kociaka wiąże się z faktem, iż będziemy z nim mieszkać przez najbliższe kilkanaście lat, prosimy o dokładne przemyślenie takiej decyzji.

Z przyszłymi właścicielami kociąt chcielibyśmy utrzymywać kontakt, a my ze swej strony, zawsze chętnie służymy radą i pomocą.

Rezerwacja kociaka może nastąpić z chwilą wniesienia opłaty rezerwacyjnej na nasze konto.

Jeżeli kupujący zrezygnuje z kupna kociaka już po wniesieniu opłaty rezerwacyjnej, nie zostanie ona zwrócona kupującemu. Dlatego prosimy o dokładne przemyślenie decyzji o kupnie kociaka.

My jako hodowcy możemy odstąpić od sprzedaży zerezerwowanego kociaka (przyczyny mogą być różne), wtedy cała kwota opłaty rezerwacyjnej zostanie zwrócona kupującemu.

Cherry Land*PL

Hodowla kotów brytyjskich


Witamy serdecznie na stronie hodowli kotów brytyjskich Cherry Land*PL.


Należymy do klubu No Problem www.noproblem.org.pl należącym do Felis Polonia www.felispolonia.eu, członka FIFe www.fifeweb.org. Jesteśmy też członkami klubu zrzeszającego hodowle kotów brytyjskich Bri Cat Club www.bricatclub.pl.


Marzena Wisniewska

Kontakt

Marzena Wiśniewska

Warszawa, PL


wismarzena@wp.pl

+48 692 488 554

Facebook strona

Cherry Land*PL hodowla kotów brytyjskich