Adopcje kotów z hodowli Cherry Land


Adopcja dorosłych kotów jest zawsze trudnym tematem. Jednakże, mając na uwadze komfort życia naszych podopiecznych i pozbywając się egoistycznej miłości do nich, czasami staramy się znaleźć dorosłym już kotom nowe domki.

Niestety, dzieje się tak, że nie zawsze w stadzie jest pełna harmonia i spokój. Niektóre koty mają niższą pozycję w grupie i będąc słabsze psychicznie, doświadczają agresji i nietolerancji ze strony innych kotów. Szczególnie dotyczy to kotów wysterylizowanych/wykastrowanych, które zakończyły już karierę wystawowo-hodowlaną i chciałyby w spokoju i miłości żyć u boku swojego właściciela. Nie zawsze jest to możliwe w dużym stadzie.

Dlatego, pomimo wielkiej miłości, jaką darzymy każdego bez wyjątku naszego kota, chcąc poprawić ich jakość życia, szukamy dla nich nowych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy zapewnią im kochający, bezpieczny dom.

Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje rasowego kociego przyjaciela, i nie zależy Ci na tym, żeby był to mały kociak, skontaktuj się z nami, bo być może właśnie w tej chwili jeden z naszych milusińskich czeka na nowy domek, a Ty możesz mu podarować swoją miłość i sprawić, że znowu będzie szczęśliwy właśnie z Tobą.

Marzena Wiśniewska

hodowca

Warszawa, PL

wismarzena@wp.pl

+48 692 488 554

Cherry Land*PL

Hodowla kotów brytyjskich


Witamy serdecznie na stronie hodowli kotów brytyjskich Cherry Land*PL.


Należymy do klubu No Problem www.noproblem.org.pl należącym do Felis Polonia www.felispolonia.eu, członka FIFe www.fifeweb.org. Jesteśmy też członkami klubu zrzeszającego hodowle kotów brytyjskich Bri Cat Club www.bricatclub.pl.


Marzena Wisniewska

Kontakt

Marzena Wiśniewska

Warszawa, PL


wismarzena@wp.pl

+48 692 488 554

Facebook strona

Cherry Land*PL hodowla kotów brytyjskich